
|
© 2001-2015, "Фото UA". Все права защищены. При полном или частичном использовании фотоматериалов ссылка на PhotoUA.com обязательна. E-mail: expertorgua@gmail.com |
Нова рекреаційна локація з’явилася у столиці! Міст-хвиля на Оболоні!
24 травня 2024 р. в Оболонському районі Києва відкрили новий пішохідно-велосипедний міст через південну протоку між Дніпром та затокою Оболонь, з’єднуючи Оболонський острів з набережною та парком «Наталка».
Новий пішохідний міст складається з п’яти хвиль, що символізують динаміку та рух річки Дніпро — головної водної артерії столиці. Ширина мосту становить 4 метри, а його протяжність — 164 метри. Конструкція спирається на чотири опори, дві з яких будуть розташовані безпосередньо в самій протоці.