Міст-хвиля на Оболоні!

Рубрика: 

Нова рекреаційна локація з’явилася у столиці! Міст-хвиля на Оболоні!

24 травня 2024 р. в Оболонському районі Києва відкрили новий пішохідно-велосипедний міст через південну протоку між Дніпром та затокою Оболонь, з’єднуючи Оболонський острів з набережною та парком «Наталка».

Новий пішохідний міст  складається з п’яти хвиль, що символізують динаміку та рух річки Дніпро — головної водної артерії столиці. Ширина мосту становить 4 метри, а його протяжність — 164 метри. Конструкція спирається на чотири опори, дві з яких будуть розташовані безпосередньо в самій протоці.

 

Міст-хвиля на Оболоні!
Окрему увагу заслуговує й оновлена рекреаційна зона на Оболонському острові. Локація обладнана окремими доріжками для пішоходів та велосипедистів. Має широку пляжну зону для відпочинку з шезлонгами та рятувальними вежами, спортивні та дитячі майданчики, а також зони для риболовлі та барбекю.