
|
© 2001-2015, "Фото UA". Все права защищены. При полном или частичном использовании фотоматериалов ссылка на PhotoUA.com обязательна. E-mail: expertorgua@gmail.com |
До Дня Києва у столиці відкрили фотовиставку «Київ учора та сьогодні: подорож у часі»
У парку імені Тараса Шевченка відкрили фотовиставку «Київ учора та сьогодні: подорож у часі». На виставці поруч зі світлинами Києва кінця 19-го – початку 20-го століть представлені ці ж локації, тільки у сучасному вимірі. Перші фото – із фондів Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву. Друга частина кожного стенду – із колекції «Вечірнього Києва» (КП «Київінформ»).
Головна ідея виставки – показати, як змінився Київ із кінця 19-го століття, як місто поєднує в собі історичне минуле та динамічне сучасне.
Загалом в експозиції 32 стенди, кожен із яких присвячений знаковим місцям та пам’яткам столиці. Театр Франка, Оперний театр, Софійська площа, Собор Святого Олександра, Києво-Печерська лавра – це далеко не повний перелік пам’яток, які можна побачити на світлинах із архівних фондів поряд із сучасними фото авторів «Вечірнього Києва».